×

تحولی از حقیقت تا واقعیت

شرکت فنی مهندسی سرمدبرین یک شرکت نوآورانه در زمینه خدمات فنی مهندسی از جمله خدمات طراحی صنعتی، شبیه سازی کامپیوتری، بهینه سازی ادوات فنی مهندسی و خدمات IT  و مدیریت کسب و کار مستقر در شهر شیراز می باشد. خدمات این شرکت سراسر ایران را پوشش می­دهد و پیش بینی می شود رویکرد و استراتژی شرکت سرمدبرین در بلند مدت پاسخگوی نیاز بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان باشد. 

سرمدبرین در رقابت با رقبا اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت می کند و در روابط شخصی و سازمانی خود صداقت و شفافیت را رکن اصلی رفتار و گفتار خود قرار داده‌اند.

counter

2k

دنبال کننده

counter

90+

پروژه به اتمام رسیده

counter

85%

رضایت مشتری

خلاقیت و نوآوری
صداقت و شفافیت
احترام به شان و کرامت انسانی
تخصص در کنار تجربه

یکی از اهداف سرمدبرین ایجاد یک شبکه جهانی میباشد

روزی که اعضای تیم سرمدبرین در یک روز گرم تابستانی در یکی از پارک های شهر دور هم جمع شدند و سنگ بنای سرمدبرین را گذاشتند اهداف و آرمان های بزرگی در ذهن داشتند که تمام روزهای بعد از آن روز را برای آن اهداف با دستان خالی و یک اراده پولادین جنگیدند و در این چند سال مسیرهای زیادی رو پیش به جلو رفتیم ولی مسیرهای طولانی زیادی رو پیش رو داریم که امیدواریم با کمک تمام اعضای تیم آینده ای روشن را برای سرمدبرین رقم بزنیم.

5.0 / 5.0

312,921+

دیدگاه کاربران
North America

70.7%

Asia

14.4%

North Europe

8.4%

South America

1.8%

Africa

1.8%

Australia

3%

اصول و فرهنگ کاری ما

هیچ‌یک از ما به تنهایی از پس همه مشکلات و کارها برنمی‌آییم، این هم‌فکری و کار گروهی ماست که میتواند کار ما را روزبه‌روز ثمربخش‌تر و خودمان را خشنودتر سازد. با سرمدبرین بودن، علاوه بر داشتن یک شغل خوب، می‌توانید از بودن در کنار تیمی متخصص برای رشد و توسعه مهارت‌های خود استفاده کنید. پشتکار، یادگیری، مطالعه و مهم‌تر از همه عشق به کار، از مهم‌ترین ویژگی‌های سرمدبرین بودن است.


feature

تیم سرمدبرین

کار در سرمدبرین فقط یک شغل نیست قرار است با هم زندگی کنیم و حالمان خوب باشد و از کارمان بیشترین لذت را ببریم و برای بهترین‌ها تلاش کنیم.

نظرات کاربران

css
balls
balls
balls
balls
balls
balls
شرکت فنی مهندسی سرمدبرین

شرکت فنی مهندسی سرمدبرین یک شرکت نوآورانه در زمینه خدمات فنی مهندسی از جمله خدمات طراحی صنعتی،...

درباره ما
شیراز خیابان فردوسی انتهای کوچه ۱۰
۰۷۱-۳۲۲۳۵۴۳۱
sarmadbarin@gmail.com

با عضویت در خبرنامه سرمدبرین از آخرین اخبار، پروژه ها و فرصتهای شغلی شرکت مطلع شوید.