×
چرا داشتن وب سایت برای یک کسب و کار مهم است؟

آیا تا بحال به یک وب سایت برای کسب و کار خود فکر کرده اید؟

 

برنامه نویسان می گویند جهان در دست ما و اطلاعات در اختیار ماست. هیچ فکر دیگری در این باره وجود ندارد. دنیای اینترنت فوق العاده است. اینترنت همچنان نحوه ارتباط ما با مردم، به اشتراک گذاری اطلاعات و کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد.

بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند. این می تواند برای خرید محصول، استفاده از خدمات، خواندن وبلاگ، سرگرمی یا به دلایل مختلف دیگر باشد.

با توجه به مدت زمانی که مردم در اینترنت صرف می کنند، مشاغل نیز بسمت آنلاین حرکت کرده اند. داشتن وب سایت برای صاحبان کسب و کار با هر اندازه و حضور در رسانه های اجتماعی بسیار مهم شده است. اگر به دنبال کسب و کار خود هستید و وب سایت ندارید، ممکن است بسیاری از مشتریان بالقوه خود را به صورت آنلاین از دست بدهید. آگاهی از اهمیت یک وب سایت کلیدی، برای توسعه مشاغل شما ضروری است.

 

در ادامه 12 دلیل اثبات اهمیت وب سایت برای مشاغل مختلف بیان شده است:

 

1. حضور آنلاین ۷/۲۴

 

یکی از مزایای اصلی داشتن یک وب سایت این است که برای هر شخصی، در هر مکان و زمانی قابل دسترس است. حتی در ساعات غیر اداری، مشتریان می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته و از خدمات شما استفاده کنند یا اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند، که یکی از عناصر کلیدی در اهمیت وب سایت در هر کسب و کاریست. این وب سایت همیشه در حال کار است تا اطمینان حاصل شود مشتریانی که وارد وب سایت می شوند همیشه در آرامش خانه خود به آنها خدمات رسانی می شود.

 

2. پشتیبانی شبانه روزی ۷/۲۴

 

ارائه پشتیبانی به مشتریان برای هر شغلی کار سختی است. با این حال، ارائه پشتیبانی آنلاین به مشتریان آسان تر و مقرون به صرفه تر از استخدام پرسنل برای ارائه پشتیبانی است. در اینجاست که اهمیت داشتن یک وب سایت مشخص می شود، زیرا پشتیبانی مشتری از طریق یک وب سایت می تواند به روش های مختلف ارائه شود:

• سوالات متداول:  این رایج ترین بخش هر وب سایت است. تمام سوالات مکرر مشتریان در وب سایت پاسخ داده می شود، در وقت و منابع شما صرفه جویی می شود و در عین حال اطلاعات دقیق و مرتبط را به مشتریان ارائه می دهد.

• ربات های گفتگو: در وب سایت ها همچنین از طریق ربات های گفتگو وظیفه پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان را از طریق الگوهای مشخصی انجام می دهند. ربات های گفتگو همچنین می تواند بسیاری از اطلاعات مهم دیگر مانند مراحل ثبت نام، اطلاعات در مورد خدمات/محصولات و غیره را در اختیار کاربران قرار دهد.

 

3. تبادل اطلاعات

 

بیش از ۵۰٪ از مشتریان انتظار دارند که هر برندی یا کسب و کاری، خدمات آنلاین داشته باشند تا بتوانند به خدمات خود دسترسی پیدا کنند. یکی از جذاب ترین جنبه های یک وب سایت این است که چگونه اطلاعات را در دسترس مشتریان قرار می دهد. در اصل وب سایت چیزی جز رسانه ای برای ارتباط با مشتریان و ارائه اطلاعات و منابع به آنها نیست. در اینجا چند روش وجود دارد که وب سایت ها در تبادل اطلاعات کمک می کنند:

1. تبلیغاتی که مشتریان را در مورد آخرین پیشنهادات محصولات و خدمات به روز می کند.

2. خبرنامه هایی که مشتریان را از رویدادها و اخبار آینده مطلع می کند.

3. فرم های تماس که از مشتریان پیشنهادات یا سوالات را دریافت می کند.

 

4. اعتبار و اعتماد ایجاد کنید

 

درست مانند روزهای قدیم، زمانی که مشتریان انتظار داشتند شماره تماس ها و آدرس های ذکر شده در بروشور اطلاعاتی از مشاغل وجود داشته باشد، امروزه نیز مشتریان انتظار دارند که مشاغل دارای وب سایت یا حضور آنلاین باشند. این اولین گام اساسی در ایجاد اعتماد است. از این منظر، برای یک کسب و کار، وب سایت بسیار مهم است. اگر بخواهیم کمی جلوتر برویم، اگر وب سایت یک کسب و کار از نظر ویژگی ها و مسیریابی فوق العاده باشد، مشتریان، بیشتر به کسب و کار اعتماد کرده و از خدمات وب سایت استفاده می کنند. وب سایت ها یک ابزار ضروری برای کسب و کارها برای ایجاد اعتبار و اعتماد برای مشتریان هستند. این امر می تواند با استفاده از خدمات SEO محلی برای جذب جمعیت محلی برای مشاغلی که ممکن است در بازار جدید باشند، افزایش یابد.

 

5. طراحی حرفه ای وب سایت

 

بازدیدکنندگان وب سایت هیچ دلیلی برای ماندن در هیچ صفحه وب ندارند مگر اینکه وسوسه شوند. به راحتی حوصله بازدیدکنندگان سر می رود و انتظار دارند هر زمان که از هر وب سایتی دیدن می کنند، چیزی منحصر به فرد برای آنها جلب توجه کند. بنابراین، بسیار مهم است که مشاغل وب سایت های خود را با طراحی و معماری بی عیب و نقص بسازند تا به مشتریان ویژگی های استثنایی و ناوبری راحت ارائه دهند. این باعث می شود بازدیدکنندگان بیشتری به وب سایت شما نگاهی بیندازند و به طور بالقوه از کسب و کار شما خرید کنند.

 

6.فروش

 

دسترسی به کسب و کار شما به طور تصاعدی با یک وب سایت افزایش می یابد، زیرا از هر گوشه ای از جهان قابل دسترسی است. بنابراین، وب سایت ها به مشاغل کمک می کنند تا موانع جغرافیایی را بشکنند و فروش آنها را به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

 

7. درآمد

 

هیچ محدودیتی برای درآمد ایجاد شده توسط وب سایت شما وجود ندارد. اگر دسترسی وب سایت شما از مرزهای جغرافیایی عبور کند، درآمد شما می تواند به بالاترین حد برسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایت خود را بهینه کنید و مطمئن شوید که مخاطبان شما را هنگام جستجو پیدا می کنند. علاوه بر این، می توانید بخشی از فضای دیجیتالی را در وب سایت خود برای تبلیغات اختصاص دهید. فرض کنید سایت شما در حال بررسی یا فروش تلفن های همراه است، می توانید بخشی از فضای دیجیتالی خود را در وب سایت خود قرار دهید تا تبلیغات مربوط به این تلفن ها را نمایش دهد. این فقط یک راه اضافی است که می توانید با آن درآمد بیشتری ایجاد کنید.

 

8. مقرون به صرفه

 

یک فروشگاه فیزیکی برای مالکیت یا اجاره یک فضای تجاری نیاز به سرمایه گذاری کلان دارد. علاوه بر این، مبلمان، فضای داخلی و کارکنان نیز برخی از هزینه های اضافی هستند که نمی توان آنها را نادیده گرفت. از سوی دیگر، ایجاد یک وب سایت بسیار آسان و مقرون به صرفه است. با استفاده از CMS مانند وردپرس، Shopify یا Wix، می توانید به سادگی یک وب سایت ایجاد کنید. فقط اگر در حال راه اندازی یک وب سایت پیچیده مانند تجارت الکترونیک یا یک وب سایت با هزاران صفحه یا فیلترها و جنبه های پیچیده هستید، ممکن است به کمک متخصصان نیاز داشته باشید. با این حال، هزینه آن در مقایسه با راه اندازی فروشگاه فیزیکی می تواند حداقل باشد.

 

9. وسعت فعالیت

 

وب سایت ها می توانند با حداقل هزینه، تبدیل به فروشگاه آنلاین، دفتر یا نمایشگاه شما شوند. یک فروشگاه فیزیکی بسته به نوع آن در شعاع خاصی از محل خود قابل مشاهده خواهد بود. با این حال، وقتی صحبت از مشاغل با حضور آنلاین می شود، دید یا دسترسی محدودیتی ندارد. کاربران از هر نقطه از جهان می توانند به وب سایت دسترسی داشته باشند.

 

10. بازاریابی

 

بازاریابی نقش مهمی در گسترش هر کسب و کاری ایفا می کند. داشتن یک وب سایت باعث می شود وقتی افراد در حال جستجو برای کسب و کار شما هستند، اطلاعاتی در مورد آنها منتشر کرد. بگذارید بگوییم تجارت آفلاین شما خوب پیش می رود و حالا می خواهید آن را آنلاین گسترش دهید اگر وب سایت دارید، می توانید هر زمان که افراد با استفاده از یک کلمه کلیدی جستجو می کنند، آن را در موتور جستجو نشان دهند. دو نوع روش بازاریابی وجود دارد که این امر را ممکن می سازد. یکی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و دیگری بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) است. SEM گاهی اوقات به عنوان (PPC) نیز شناخته می شود. علاوه بر SEO و PPC، می توانید وب سایت خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی، نمایش تبلیغات و سایر تکنیک ها به بازار عرضه کنید. شما می توانید فرم های مورد نظر خود را تنظیم کرده و از اطلاعات جمعیتی مانند سن، جنسیت، مکان و موارد دیگر برای همان استفاده کنید. شما می توانید هر اندازه که می خواهید گسترده یا هر اندازه که می خواهید فعالیت خود را گسترش دهید.

 

سرمدبرین با سوابق موفقیت اثبات شده به شما کمک می کند تا یک برنامه بازاریابی برای کسب و کار خود ایجاد و اجرا کنید که کاربران مربوطه را به وب سایت شما سوق دهد.

 

11. نمونه کارها

 

وب سایت خود را فقط برای فروش محصولات یا خدمات محدود نکنید. یک نمونه کار ایجاد کنید که نشان دهد شما چقدر خوب در یک کسب و کار فعالیت می کنید. بگذارید بگوییم تجارت شما در زمینه سفر و گردشگری است. شما می توانید مجموعه ای ویدئویی از یک خانواده ایجاد کنید که تجربه کلی آنها را از رزرو بلیط گرفته تا عکس های سرگرم کننده را نشان می دهد. می توانید از آنها بخواهید تا نظرات خود را در قالب ویدئو به اشتراک بگذارند و آن را به فیلم نمونه کارها اضافه کنند. چنین مجموعه هایی به ایجاد اعتماد افراد در تجارت شما کمک می کند.

داشتن وب سایت در این عصر دیجیتال بسیار مهم شده است. یک کسب و کار بدون وب سایت فرصت های متعددی را که می تواند آنلاین شود از دست می دهد. به غیر از این مزایای اساسی، یک وب سایت باید ارائه دهد، همچنین در بسیاری از موارد دیگر کمک می کند. به عنوان مثال، یک وب سایت می تواند نقشه یا دستورالعمل هایی را برای مکان ها یا دفاتر تجاری خود ارائه دهد. اگر کسی می خواهد در مورد یک کسب و کار در ساعت مناسب خود بداند، یک وب سایت می تواند در همان زمینه به او کمک کند، زیرا در هر زمان قابل دسترسی است. یک وب سایت خوب طراحی شده و جذاب می تواند تصویر برند را تقویت کند. برای تبدیل شدن به یک فرد تجاری موفق، باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید.

 

۱۲. فرصت رشد

 

یک وب سایت می تواند به عنوان نمونه کارها یا رزومه یک شرکت عمل کند. این می تواند برای مشاغل مفید باشد زیرا وب سایت می تواند به عنوان مرجعی برای سرمایه گذاران بالقوه عمل کند که در آن می توانند با خدمات شما آشنا شوند، آنچه که تاکنون به دست آورده اید و برنامه های شما برای آینده به عنوان یک تجارت چیست.

 

صحبت نهایی

 

چنانچه شما مدیر یک کسب و کار هستید یا تصمیم دارید یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنید قبل از هر چیزی نیاز دارید خدمات و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید و بهترین و مطمئن ترین راه طراحی یک وب سایت براساس اصول سئو و متناسب با کسب و کار شما باشد. طراحی سایت در سرمدبرین بصورت پلن های اقتصادی و تجاری و بصورت کاملا اختصاصی انجام می شود. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت پلن های مختلف از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. 

 

اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
  • فرزانه سرخوش

    ۱۴۰۰-۱۰-۲

    مطلب خیلی خوب و مفیدی بود. بیشتر تو این زمینه مطلب بگذارید ممنون

  • صادق حسینی

    ۱۴۰۰-۷-۲۶

    دوست داران محیط زیست روم تور

css
balls
balls
balls
balls
balls
balls
شرکت فنی مهندسی سرمدبرین

شرکت فنی مهندسی سرمدبرین یک شرکت نوآورانه در زمینه خدمات فنی مهندسی از جمله خدمات طراحی صنعتی،...

درباره ما
شیراز خیابان فردوسی انتهای کوچه ۱۰
۰۷۱-۳۲۲۳۵۴۳۱
sarmadbarin@gmail.com

با عضویت در خبرنامه سرمدبرین از آخرین اخبار، پروژه ها و فرصتهای شغلی شرکت مطلع شوید.