×

ایده شکل گیری سرمدبرین برمی گردد به تابستان ۱۳۹۸ زمانیکه بدون هیچ امکاناتی جلسات تیم در یکی از پارک های شهر برگزار می شد. با اراده ای که تک تک بچه ها داشتند مسیری را که مشخص کرده بودیم را با کمترین امکانات شروع کردیم. در ابتدای فعالیت، سرمدبرین با دپارتمان فنی و مهندسی آغاز کرد و بعد از چند ماه و احساس نیازی که در فعالیت های گروه احساس میشد اقدام به راه اندازی دپارتمان کامپیوتر و فناوری اطلاعات نمودیم. در مدت ۲ سال فعالیت سرمدبرین و براساس پیشنهاد برخی از مدیران کسب و کارهای مختلف و خلا مهمی که در جامعه احساس میشد و طی مطالعاتی که انجام دادیم سیاست جدیدی در ادامه راه سرمدبرین اتخاذ شد. مدیریت کسب و کار سومین دپارتمانی بود که سرمدبرین و در ادامه سیاست های قبلی شرکت تشکیل و آغاز به فعالیت نمود. 

 

براساس سیاست های از پیش تعیین شده سرمدبرین در خرداد ماه ۱۴۰۰ و با نام کامل شرکت "فنی مهندسی پیشگام صنعت سرمدبرین" با شماره ثبت ۵۵۵۱۵ در اداره کل ثبت شرکت های شیراز به ثبت و فصل جدیدی برای تیم سرمدبرین آغاز گردید.

 

شرکت فنی مهندسی سرمدبرین پس از اجرای آخرین مرحله تجدید ساختار شرکت در سال ۱۳۸۹، در قالب سه دپارتمان ساختاربندی شده اند. هر یک از این دپارتمان ها و زیرمجموعه آنها وظیفه بخشی از کسب و کار سرمدبرین را برعهده دارند. در ادامه ساختار کلی سرمدبرین را مشاهده می کنیم.

 

 

sarmadbarin

 

 

 

 

هیئت مدیره شرکت سرمدبرین، اجرای برنامه‌های مصوب شرکت و فرآیند پایش و کنترل آنها را از دو راه عملی می‌نماید. نخست از طریق "هسته مرکزی هر دپارتمان" و دیگری از طریق "کارگروه‌های تخصصی" که در سطح شرکت تشکیل شده‌اند.

 

ماموریت هسته مرکزی هر دپارتمان به قرار زیر است:

 

• حل مسائل و مشکلات در حوزه‌های تحت اختیار

• سیاست‌گذاری و تعیین استراتژی‌های دپارتمان مربوطه

• ارزیابی عملکرد پروژه‌های دپارتمان و ارائه راهکار برای مرتفع نمودن مشکلات آنها

• تمرکز اصلی بر حل سیستماتیک چالش‌های حوزه‌های تحت اختیار دپارتمان ها

• تصمیم‌سازی در مورد مسائل خاص دپارتمان

 

کارگروه‌ها، در فرآیند کاری خود به امور زیر می پردازند:

 

• تجمیع دیدگاه‌ها، نظرات و تجربیات

• ایجاد درک مشترک از ویژگی‌ها و نیازهای مختلف درشرکت‌ 

• مشارکت در تصمیم سازی

• جلب حمایت جهت جاری سازی مصوبات در شرکت

 

مأموریت این کارگروه‌ها به شرح زیر است:

 

• تعیین استراتژی شرکت

• سیاست‌گذاری

• مشارکت در طراحی و اصلاح نظام‌های مورد نیاز

• مشارکت در حل مسائل کلیدی در شرکت مربوطه

 

برای دستیابی به اهدافمان در سرمدبرین تک‌تک اعضای این خانواده باید حالشان خوب باشد تا بتوانند این حالِ خوب را به همکاران و مشتریان انتقال دهند. ما در سرمدبرین به دنبال موفقیت تیمی هستیم و از تمامی اعضای این تیم و خانواده می خواهیم که هر روز با انگیزه در محیط کار حاضر شوند و برای ارتقا دانش خود در جهت رسیدن به اهداف خود و شرکت تلاش کنند. حضور در محیط کاری را نباید تنها به چشم یک فعالیت برای رفع نیازهای مالی نگاه کرد. شما ساعات زیادی از طول شبانه‌روز در این محیط هستید، پس باید از آن لذت ببرید، رشد کنید و حالتان خوب باشد. 

 

extra
 
خلاقیت و نوآوری

 

 

 

 

در سرمدبرین بر این باوریم که خلق، ارایه و اجرای ایده‌های جدید برای بقا، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر به سزایی دارد و همواره در تلاشیم با حمایت و تشویق افراد، بستری مناسب برای بروز استعدادها و ایده‌های کارکنان فراهم کنیم.

extra
صداقت و شفافیت

 

 

 

سرمدبرین در رقابت با رقبا اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت می کنند و در روابط شخصی و سازمانی خود صداقت و شفافیت را رکن اصلی رفتار و گفتار خود قرار داده‌اند. تمامی اعضای خانواده در برخورد با ذی‌نفعان، خویشتن‌دار و در دسترس بوده و امور محوله را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسانند.

extra
احترام به شان و کرامت انسانی

 

 

 

تمامی لایه‌های سازمانی در سرمدبرین متعهد به احترام به شان و ارزش‌های انسانی هستند و هر گونه تبعیض مبتنی بر جنسیت، قومیت، نژاد، مذهب و سیاست مردود شمرده می‌شود و به حقوق، آبرو، کرامت انسانی و انتظارات منطقی افراد احترام گذاشته می‌شود.

extra
اصول و فرهنگ کاری ما

 

 

 

هیچ‌یک از ما به تنهایی از پس همه مشکلات و کارها برنمی‌آییم، این هم‌فکری و کار گروهی ماست که میتواند کار ما را روزبه‌روز ثمربخش‌تر و خودمان را خشنودتر سازد. با سرمدبرین بودن، علاوه بر داشتن یک شغل خوب، می‌توانید از بودن در کنار تیمی متخصص برای رشد و توسعه مهارت‌های خود استفاده کنید. پشتکار، یادگیری، مطالعه و مهم‌تر از همه عشق به کار، از مهم‌ترین ویژگی‌های سرمدبرین بودن است.

اعضای تیم باید اهداف، ارزش‌ها و باور‌های مشترک داشته باشند؛ باید برای کسب موفقیت، باانگیزه و تعهد تلاش کنند.

 
 
css
balls
balls
balls
balls
balls
balls
شرکت فنی مهندسی سرمدبرین

شرکت فنی مهندسی سرمدبرین یک شرکت نوآورانه در زمینه خدمات فنی مهندسی از جمله خدمات طراحی صنعتی،...

درباره ما
شیراز خیابان فردوسی انتهای کوچه ۱۰
۰۷۱-۳۲۲۳۵۴۳۱
sarmadbarin@gmail.com

با عضویت در خبرنامه سرمدبرین از آخرین اخبار، پروژه ها و فرصتهای شغلی شرکت مطلع شوید.