پلتفرم دوررکاری و فریلنسری مسترکارمند

slide-f145459
slide-444258c
slide-f4fec89

معرفی پروژه مسترکارمند:

این روز ها کلمه ی “فریلنسر“،‌”آزادکار” یا “دورکار” را زیاد می شنویم،‌ هر چند که از این نوع از شغل هنوز آنطور که باید جای خود را در بین مردم باز نکرده، و از نظر عموم مردم کسی شاغل به حساب می آید که به استخدام رسمی و تمام وقت شرکت یا سازمانی در آمده باشد و حقوق و 

چالش ها:

اگر به دنبال فری لنسر شدن هستید، احتمالاً می‌دانید که این کار چقدر می‌تواند طاقت فرسا باشد.

“فریلنسرها سیاهی لشکر نیستند و اتفاقا متخصصانی هستند که مهارت های متنوعی دارند،‌ به هیچ عنوان رایگان کار نمی کنند و تنها دستمزد ثابتی برای کارهایشان دریافت نمی کنند”.

امروز کسب و کارهای آنلاین رونق زیادی پیدا کرده اند و هر کاری که به نوعی به گسترش این کسب و کارها کمک کند بعنوان فرصتی برای فریلنسرینگ تلقی می شوند؛ با این تعریف کارهایی مثل برنامه نویسی در حوزه های طراحی سایت و اپلیکیشن و غیره،‌ تولید محتوا و کپی رایتینگ،‌ دستیار مجازی و مدیریت شبکه های مجازی،‌ پروژه های مرتبط با سئو و بهینه سازی و حتی حوزه ی آموزش و به طور کلی هر حرفه ای که مهارت محور باشد در این دسته جای میگیرد.

راهکار:

شبکه سازی یکی از بهترین روش‌ها برای یافتن پروژه‌های متنوع است. شبکه‌تان را از مشاغل گذشته و مخاطبین حرفه‌ای استخراج کنید. همانطور که شغل فریلنسینگ خود را پرورش می‌دهید، به شبکه خود به عنوان پایه‌ای فکر کنید که می‌توانید شغل خود را در آینده ایجاد کنید. سایت های فریلنسر ایرانی یکی از مواردی است که می‌تواند به شما در شبکه‌سازی کمک کند.
وقتی نوبت به تعریف شبکه شما و افرادی که در آن هستند، می‌رسد، خودتان را محدود نکنید. مخاطبین برای مشاغل آینده می‌توانند شامل هر کسی از همکاران حرفه‌ای گذشته گرفته تا خانواده، همسایه‌ها و دوستان واقعی و مجازی باشند.
ایجاد ارتباط با متخصصان در صنعت مورد نظر شما یک روش شبکه‌ای است که می‌تواند برخی از سرنخ‌ها را فراهم کند. یک راه عالی برای رسیدن به این هدف، شناسایی و پیوستن به انجمن‌های تجاری و صنعتی است که در آن می‌توانید با افراد همفکر خود ملاقات کنید.
رسانه‌های اجتماعی فیسبوک، لینکدین، توییتر، بهترین سایت های فریلنسری و دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند فرصت‌های خارق‌العاده‌ای برای استفاده از رسانه‌های اجتماعی در جستجوی شغل شما ارائه دهند. این روزها، اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها از رسانه های اجتماعی برای یافتن بهترین کارمندان جدید استفاده می‌کنند. اگر رسانه‌های اجتماعی جایی است که متخصصان استخدام در حال معاشرت هستند، منطقی است که شما نیز آنجا باشید.
در سایت های فریلنسری همچنین می‌توانید نوع مشاغلی را که به دنبال آن هستید مشخص کنید تا به استخدام‌کنندگان کمک کنید شما را پیدا کنند و به ارتباطات اجازه دهید به شما کمک کنند. سایت‌های شغلی مکانی فوق‌العاده برای شروع جستجوی مشاغل فریلنسینگ است! بهترین سایت های فریلنسری می‌تواند یک جستجوی شغلی ایمن که عاری از کلاهبرداری‌های شغلی و فرصت‌های ماهیگیری است را تضمین کند.